Ogłoszenia parafialne 2018-07-15

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów budowy chodników na cmentarzu.
2. Dziś o godz.15:00 nieszpory niedzielne.
3. W tym tygodniu oprócz prac na nowej części cmentarza, kontynuowano prace elektryczne min. przygotowano stanowisko iluminacji kościoła by obejmowało kościół ze wszystkich stron.
4. W przyszłą niedzielnę rozpoczynamy XIX tydzień świętego Krzystofa patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym, po Mszach św. przyszłej niedzieli (również w sobotę) nastąpi poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Tradycyjnie ofiary składane z tej okazji trafią na rzecz MIVA Polska czyli na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
5. W tym tygodniu przypada 3 piątek miesiąca, zapraszamy na drogę krzyżową na Grzybówkę. Początek godz.15:00.
6. Trwają zapisy na 73 pieszą piegrzymkę Rybnicką która odbędzie się od 01.08-05.08. Koszt udziału w piegrzymce to: wpisowe 40zł + 20zł za bagaż, dzieci i młodzież 35zł + 20zł za bagaż. Jeśli idą oboje rodzicie to dzieci mają gratis.
7. "Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu). Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańcom ul.Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda).
8. Do nabycia najnowszy numer "Gościa Niedzielnego".