Ogłoszenia parafialne 2018-07-08

1.Dzisiejsza kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafialne.
2.Zapraszamy na 15:00 na nieszpory niedzielne.
3.W poniedziałek, o godz. 16:00 w salace spotkanie Rodziny Radia Maryja, o godz.17:30 Nowenna do MBNP.
4.Modlitwa różańcowa w czwartek po Mszy św. o godz.8:00.
5.W piątek 13.VII przypada dzień fatimski. Zapraszamy na 19:30 na Różaniec, o godz. 20:00 na Mszę św., po której nabożeństwo fatimskie, procesja z figórą MB i błog. sakramentalne.
6.Trwają zapisy na 73 pieszą piegrzymkę Rybnicką która odbędzie się od 01.08-05.08. Koszt udziału w piegrzymce to: wpisowe 40zł + 20zł za bagaż, dzieci i młodzież 35zł + 20zł za bagaż. Jeśli idą oboje rodzicie to dzieci mają gratis.
7.Okazja do spowiedźi św. codziennie poł godz. Przed dkażdą Mszą św.
8."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła ul. Książenickiej (od onda do lasu). Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańcom ul.Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu).
9.Do nabycia najnowszy numer "Gościa Niedzielnego".
10.W tym tygodniu trwały prace chodnikowe na nowej części cmentarza, w dniu wczorajszym dokonano uzupełnień w oblachowaniu kopóły wieży, dokonano też serwisu urządzeń chłodzących w kaplicy przedpogrzebowej.
11.Wszystkim uczestnikom niedzielnego spotkania eucharystycznego życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego i bożego błogosławieństwa tak w pracy jak i w odpoczynku w ciągu tygodnia.