Ogłoszenia parafialne 2018-06-17

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na budowę chodników w nowej części cmentarza.
2.Sanktuarium Bożej Opaczności w Jastrzębiu-Zdrój zaprasza na odpust w dniach od 30.06-01.07 szczegóły w gablotce.
3.W czwartek po Mszy szkolnej dzieci i młodzież z REM ma swoje spotkanie w altanie na probostwie.
4.Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 22.06 o godz.9:00.
5.Parafia św. Jana Nepomucena oraz klub żeglarski "Koga-Kotwica" serdecznie zapraszają do urdziału w XI Mszy św. "Na Wodzie". Msza odbędzie się w niedzielę 24.06 o godz.12:00 nad zalewem Rybnikckim.
6.Ostatnie spotkania młodzieży przygotowywującej się do bierzmowania początek o godz.19:00 pn. grupa P. Oleśińskiej; wt. grupa P. Piecha; śr. grupa P. Wojciechowskiego; czw. grupa ks. Proboszcza.
7.Od dzisiejszej niedzieli trwają zapisy na 73 piegrzymkę Rybnicką która odbędzie się od 01.08-05.08. Koszt udziału w piegrzymce to: wpisowe 40zł + 20zł za bagaż, dzieci i młodzież 35zł + 20zł za bagaż. Jeśli idą oboje rodzicie to dzieci mają gratis.
8.Dziękuje mężczyznom, którzy pomalowali płot cmentarny od strony parkingu.
9."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Wieżowej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Okrężnej.
10.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" i "Mały Gość Niedzielny".