Ogłoszenia parafialne 2018-06-24

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na wszelkie prace przy cmentarzu i kościele.
2.W piątek przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. o 8:00, 16:00 i 18:00. Kolekta przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
3.W przyszłą niedzielę kolekta na WŚSD w Katowicach.
4.Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądnie, aby ich dzieiciom umożliwiono spełnienie praktyk religinych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
5.Trwają zapisy na 73 piegrzymkę Rybnicką która odbędzie się od 01.08-05.08. Koszt udziału w piegrzymce to: wpisowe 40zł + 20zł za bagaż, dzieci i młodzież 35zł + 20zł za bagaż. Jeśli idą oboje rodzicie to dzieci mają gratis.
6."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Okrężnej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda).
7.Nowenna do MBNP poniedziełek godz.17:30, w czwartek Msza św. o godz. 8:00 po niej odmawiamy różaniec św., piątek o godz.17:15 adoracja Najświetszego Sakramentu.
8.Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” i „Różańca".
9.Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy szczęśliwej podróży, udanego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.