Ogłoszenia parafialne 2018-06-10

1.Dzisiejsza kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
2.Dzisiaj pielgrzymka dzieci wczesno- i pierwszokomunijnych do katedry. Wyjazd o godz.12:30 z parkingu.
3.Próba chóru "Nadzieja" 16.06 o godz.12:00.
4.Spotkanie Rodziny Radia Maryja 11.06 o godz.16:00 w salce. O godz.18:00 Msza św. w int. solenizantów urodzinowych słychaczy Radia Maryja.
5.Parafia św. Jana Nepomucena oraz klub żeglarski "Koga-Kotwica" serdecznie zapraszają do urdziału w XI Mszy św. "Na Wodzie". Msza odbędzie się w niedzielę 24.06 o godz.12:00 nad zalewem Rybnikckim.
6.W piątek 15.06 tradycyjnie wyruszamy na drogę krzyżową na Grzybówkę. Początek o godz.15:00.
7.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę chodników w nowej części cmentarza.
8."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Podhalańskiej i Podgórnej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Wieżowej.
9.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".
10.Młodzież przygotowywująca się do bierzmowania będzie miała swoje spotkania w przyszłym tygodniu. Prosi się, aby te osoby, które były ochrzczone poza parafią przyniosły pamiątki chrztu albo akty chrztu.