Ogłoszenia parafialne 2018-06-03

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na archidiecezję.
2.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
3.W przyszłą niedzielę pielgrzymka dzieci komunijnych do katowickiej katedry. Trwają zapisy na pielgrzymkę. Wyjazd o godz.12:30 z parkingu.
4.Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się pod hasłem "Polska Rodziną Silna!". Szczegóły na plakacie.
5.Planujemy malowanie ogrodzenia na cmentarzu od strony parkingu na poniedziałek 04.06 od godz.9:00. Prosimy o pomoc w tych pracach.
6.Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii w kolejne nadchodzące soboty tj. 09.06 i 16.06 od godz.16:00 w salkach.
7.W najbliższy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne (pierwszy czwartek miesiąca).
8.Trwa oktawa Bożego Ciała do uroczystości NSPJ. Dzisiaj zapraszamy na procesję teoforyczną o godz.16:00 a w tygodniu po Mszach św. wieczornych.
9."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Siennej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Podhalańskiej i Podgórnej.
10.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".
11.Wszystkim uczestnikom Uroczystości Bożego Ciała składam Serdeczne "Bóg zapłać".
12. Wyjazd wakacyjny ministrantów wraz z chętnymi rodzicami do Głuchołaz odbędzie się w dniach od 2 do 7 lipca 2018 roku. Zapisy w zakrystii.