Obchody Święta Niepodległości

Rada dzielnic Golejowa oraz Grabowni serdecznie zapraszają mieszkańców do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości i jednocześnie 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W niedzielę 11 listopada o godz. 1100 zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Św. w intencji Ojczyzny, o 1215 przy kaplicy Św. Jana Nepomucena zaplanowaliśmy odśpiewanie hymnu i złożenie kwiatów oraz zapalenie znicza przy obelisku ku czci Powstańców Śląskich, tuż po zapraszamy do salki w OSP Golejów na poczęstunek i III Turniej Szachowy „Złoty Skoczek 2018”.

Rada Dzielnicy Golejowa przypomina, że do 4 listopada włącznie trwają zapisy na tegoroczny Dzień Seniora, który odbędzie się 15 listopada o godz. 1800 w restauracji Clasica. Zapisać mozna się w kościelnej zakrystii i w golejowskich sklepach, a także elektronicznie poprzez formularz na stronie golejow.info