Dzielnicowy dzień seniora 2018

W czwartek 15 listopada 2018 roku o godzinie 1800  Stowarzyszenie AREK oraz rada dzielnicy Golejów zapraszają na doroczny Dzielnicowy Dzień Seniora wszystkie osoby, które w roku 2018 kończą 65 lat, czyli osoby z rocznika 1953 i starsze.

Ze względów organizacyjnych w tym roku prowadzimy zapisy do udziału w Dnia Seniora w lokalnych sklepach o raz w zakrystii naszego kościoła. Są tam dostępne listy, gdzie trzeba podać swoje imię, nazwisko, rok urodzenia oraz adres (domowy albo poczty elektronicznej) lub numer telefonu do wysyłki zaproszenia. Zapisy są konieczne, ponieważ dysponujemy 100 miejsc. W przypadku większej ilości chętnych będziemy musieli zmienić salę. Zapisy trwają do niedzieli – 14 listopada. Na stronie golejow.info zostaną także uruchomione zapisy online. Listy w sklepach dostępne będą od przyszłego tygodnia. W zakrystii będzie można zapisywać się po każdej Mszy Św. Szczegóły imprezy na plakatach w gablotkach informacyjnych już od przyszłego tygodnia.