Ogłoszenia parafialne 2024-02-25

1.W dzisiejszą Niedzielę zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.O godzinie 15:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
4.W czwartek o godzinie 17:00 Msza Szkolna na którą zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej katecheza dla rodziców.
5.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
6.W piątek o godzinie 17:15 zapraszamy na Drogę Krzyżową - prowadzi ERD. W sobotę o godzinie 10:00 Droga Krzyżowa dla dzieci.
7.Obchód chorych:
• Piątek od godziny 8:15 – Golejów
• Sobota od godziny 9:00 – Grabownia
8.W sobotę 24 lutego br. odbyły się święcenia diakonatu. Nowymi diakonami naszej archidiecezji są: Paweł Dąbrowski z parafii Matki Bożej Różańcowej w Rudzie Śląskiej-Halembie, Mateusz Ochojski z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piorowicach i Adam Zając z parafii św. Józefa w Mysłowicach-Krasowach. Prosimy o modlitwę w intencji nowych Diakonów i o nowe powołania.
9.Nasza szkoła będzie przeprowadzać nabór uczniów do klas pierwszych.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W tą Niedzielę ostatnia okazja do nabycia Gościa Ekstra poświęconemu tematyce Wielkiego Postu w cenie 14 zł.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi)