Ogłoszenia parafialne 2023-03-26

1.Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. O godzinie 15:45 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 17:15 (prowadzi ERD) oraz w sobotę o godzinie 10:00 Droga Krzyżowa dla dzieci.
4.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 27.03 tj. poniedziałek o godzinie 19:00 na probostwie.
5.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00, na którą zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami.
6.Obchód chorych:
• Piątek od godziny 8:15 – Golejów
• Sobota od godziny 9:00 – Grabownia
7.W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 ks. Bp Marek Szkudło udzieli sakramentu Ducha Świętego naszej młodzieży. Próby przed bierzmowaniem:
• Środa godzina 19:00
• Czwartek godzina 19:00 (spotkanie wraz ze świadkami)
W piątek od 17:00 okazja do spowiedzi kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców
8.Referat misyjny Ojców Werbistów prosi o zorganizowanie zbiórki zużytych telefonów komórkowych. Z tyłu kościoła można przyłączyć się do akcji Ojców Werbistów.
9.W przyszłą Niedzielę na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm. Tradycyjnie przed Sumą o godzinie 11:00 formujemy procesję z palmami przed zakrystią.
10.W Katowickiej Katedrze o godzinie 14:00 dwóch naszych parafian przyjmie posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Najświętszego Sakramentu.c
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Extra (14 zł) oraz paschaliki Wielkanocne (9 zł).
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Pszennej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Siennej.