Ogłoszenia parafialne 2023-03-19

1.Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Niedzielą Radości – Laetare. O godzinie 14:45 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw o ochronę życia. Czyli modlimy się za dzieci poczęte a nienarodzone.
4.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00, na którą zapraszamy uczniów klas 7 i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
5.W czwartek o 19:00 spotkanie młodzieży chętnej do organizacji i uświetnienia Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek na Grzybówkę.
6.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: • Piątek 17:15 • Sobota 10:00 – dla dzieci
7.Parafia w Przegędzy organizuje ekstremalną Drogę Krzyżową w dniu 24 marca. Rozpoczęcie Mszą Święto o godzinie 20:00.
8.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 27 marca tj. w poniedziałek o 19:00 na probostwie.
9.W zakrystii do nabycia paschaliki Wielkanocne w cenie 9 zł. A od przyszłej Niedzieli możliwość nabycia Gościa Ekstra poświęconego Relikwią Męki Pańskiej cena 14 zł.
10.Już dzisiaj informujemy, że próby przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania odbędą się w następujących dniach i godzinach: • Środa 29 marca o godzinie 19:00 • Czwartek 30 marca o godzinie 19:00
11.W poniedziałek 20 marca przez cały dzień zbiórka elektrośmieci na parkingu przy Przedszkolu ZSZP nr. 4 w Rybniku – Golejowie.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiślanej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Pszennej.