Ogłoszenia parafialne 2022-11-20

1.Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla. Witamy wśród nas ks. dr hab. Romana Buchte Dyrektora Wydziału Katechetycznego w Katowicach, który jest naszym odpustowym kaznodzieją.
2.O godzinie 15:00 uroczyste Nieszpory odpustowe.
3.Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.
4.Służba liturgiczna oraz ERM w najbliższy Czwartek w ramach Mszy Szkolnej będą obchodzić swoje Święto. Po Mszy spotkanie dla ministrantów wraz z rodzicami w salce parafialnej. ERM ma swoje spotkanie na probostwie.
5.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 5 grudnia o godzinie 19:00 na probostwie.
6.W imieniu Caritas Archidiecezji Katowickiej pragniemy podziękować za ofiary pieniężne i dary materialne.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem.