Ogłoszenia parafialne 2022-11-13

1.Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołami zbiórka na ubogich dotkniętych ubóstwem energetycznym.
2.Kolekta przeznaczona na Archidiecezje.
3.W dniu dzisiejszym obchodzimy również dzień solidarność z kościołem prześladowanym.
4.W tym tygodniu przeprowadzamy zbiórkę rzeczy i żywności trwałej dla mieszkańców Ukrainy. Dary można składać w salce parafialnej. Akcja trwa do 19 listopada. Więcej informacji na stronie Caritas.pl
5.Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
6.W czwartek Msza Szkolna na którą zapraszamy klasy 4.
7.W piątek droga krzyżowa na Grzybówke początek o godzinie 15:00.
8.Za tydzień będziemy przeżywać doroczną uroczystość ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Kazanie odpustowe wygłosi ks. dr hab. Roman Buchta.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulic Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda).