Ogłoszenia parafialne 2022-10-09

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
2.Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godzinie 17:15 a w czwartek po Mszy Szkolnej. W Niedzielę o godzinie 15:45. W kaplicy na Grabowni w ciągu tygodnia o 17:00 a w Niedzielę o godzinie 16:00.
3.W środę 12 października przypada w naszej parafii Wieczna Adoracja czyli wystawienie Naj. Sak. przez cały dzień.
4.W czwartek Dzień Fatimski, który rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 20:00.
5.W czwartek na Msze Szkolną zapraszamy uczniów klas 6. Wcześniej okazja do spowiedzi.
6.W sobotę 15 października w Katowickiej Katedrze odbędzie się Święto Młodzieży po Bierzmowaniu.
7.Za tydzień w naszej Ojczyźnie obchodzić będziemy kolejny Dzień Papieski z tej też racji odbędzie się przed kościołem zbiórka na fundację „Dzieło III Tysiąclecia”.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulic Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wieżowej.