Ogłoszenia parafialne 2022-10-02

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowe.
2.Wraz z rozpoczęciem miesiąca Październik rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. W ciągu tygodnia o godz. 17:15, w Czwartek po Mszy szkolnej, a w Niedziele o godzinie 15:45. W kaplicy na Grabowni w tygodniu o 17:00, a w Niedzielę o 16:00.
3.W tym tygodniu przypadają pierwszy Piątek i Czwartek miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach. Dzieci szkolne zapraszamy na spowiedź w Czwartek o 16:00.
4.W Czwartek o godz. 17:00 Msza szkolna na której poświęcimy i wręczymy różańce dzieciom komunijnym.
5.Obchód chorych Golejów Piątek od 8:15, Grabownia Sobota od godz. 9:00.
6.W Środę przypada Wieczna Adoracja w naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.
7.W Piątek Adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzi Eucharystyczny Ruch Dorosłych. W Piątek o godz. 19:00 Msza młodzieżowa, wcześniej okazja do spowiedzi.
8.Pielgrzymka Żywego Różańca do Katedry odbędzie się 8 Października.
9.Prezentacja Syntezy Synodalnej Archidiecezji rozpocznie się 9 Października o godz. 10:30 Mszą św. z udziałem przedstawicieli Parafialnych Rad Duszpasterskich.
10.Pielgrzymka nauczycieli, wychowawców i katechetów do Piekar Śląskich odbędzie się w Sobotę 8 Października.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Gość Extra w cenie 12zł do nabycia w zakrystii.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Siennej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Podhalańskiej i Podgórnej.