Ogłoszenia parafialne 2022-09-18

1.Dziś Światowych Dzień Środków Społecznego Przekazu.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
3.Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
4.Od poniedziałku zapisy Mszy Jubileuszowych godzinę przed poranną i wieczorną Mszą Św.
5.Trwa zbiórka elektrośmieci, które można składować na placu probostwa obok garaży.
6.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00. Szczególne zapraszamy uczniów klas 4.
7.W piątek o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie grupy młodzieżowej.
8.W sobotę o godzinie 9:00 zbiórka ministrantów. Serdecznie zapraszamy chętne osoby do służby przy ołtarzu.
9.Rekolekcje dla członków parafialnych zespołów charytatywnych odbędą się w dniach 26–29 września w domu rekolekcyjnym w Kokoszycach.
10.Pielgrzymka Róż Różańcowych do Katowickiej Katedry odbędzie się 8 października.
11.Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach odbędzie się w sobotę 8 października.
12.W poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 na probostwie odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
13.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
14.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiślanej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Pszennej.