Ogłoszenia parafialne 2022-09-11

1.Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Nabożeństwo Fatimskie we wtorek o godzinie 20:30.
4.W poniedziałek przeżywamy Uroczystość NMP Piekarskiej. W środę św. Podwyższenia Krzyża Świętego.
5.W piątek Droga Krzyżowa na Grzybówkę.
6.W czwartek po Mszy Szkolnej spotkanie dzieci komunijnych oraz wczesnokomunijnych wraz z rodzicami w kościele.
7.W poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 zaprzysiężenie nowej Rady Parafialnej.
8.Zachęcamy chłopców aby dołączyli do grona ministrantów. Zbiórka ministrantów w sobotę o 9:00.
9.W piątek o godzinie 19:00 spotkanie młodzieżowe na probostwie.
10.Jak co roku przeprowadzamy zbiórkę elektrośmieci. Miejsce składowania obok prawego garażu na probostwie.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz Różaniec
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wiślanej.