Ogłoszenia parafialne 2022-05-01

1.Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.
2.Od Niedzieli rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe tradycyjnie 30 minut przed wieczorną Mszą Świętą. Nabożeństwa Majowe na Grabownii od 2 maja tj. poniedziałek. W dni powszednie o godzinie 17:00 a w Niedzielę i Święta o godzinie 16:00.
3.W tym tygodniu przypada I Piątek, I Czwartek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach. Obchód chorych:
• Golejów piątek godzina 8:15
• Grabownia sobota godzina 8:15
4.Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21.05 o godzinie 16:30.
5.Wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędą się 12 czerwca. Od 8 maja rozpoczynamy proces przyjmowania kandydatów.
6.W przyszłą Niedzielę w naszej parafii o godzinie 10:30 uroczystość I Komunii Św. a o godzinie 15:00 Uroczyste Nieszpory. Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu I Komunii Świętej:
• Czwartek po Mszy Szkolnej próba dla dzieci i rodziców.
• Spowiedź odbędzie się w piątek o godzinie 15:00 – klasa 3a a w sobotę o godzinie 10:00 – klasa 3b.
• W sobotę o godzinie 17:00 okazja do spowiedzi dla rodziców i gości.
7.W poniedziałek 9.05 o godzinie 12:00 odbędzie się Msza Święta z okazji przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej.
8.W poniedziałek 9.05 o godzinie 18:00 odbędzie się Msza Święta z okazji I rocznicy przyjęcia sakramentu Eucharystii.
9.W piątek o godzinie 19:15 zapraszamy całą młodzież naszej parafii do uczestnictwa we Mszy Świętej. Przed Mszą okazja do spowiedzi.
10.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Różaniec.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu).