Ogłoszenia parafialne 2021-08-22

1.Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona na zakup opału na zimę.
3.W czwartek w uroczystość MB Częstochowskiej jubileusz 75 r. urodzin obchodzi ks. dr Jan Grzegorzek. Msza św. za Jubilata o godzinie 18:00.
4.Pielgrzymka ministrantów do Katowickiej Katedry odbędzie się we wtorek 31 sierpnia.
5.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny. Za tydzień dodatkowo będzie można zakupić w cenie 10zł „Gość Extra”, który w całości będzie poświęcony bł. kard. Wyszyńskiemu i matce Elżbiecie Róży Czackiej.
6.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Jarzębinowej i Dożynkowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Morwowej.