Ogłoszenia parafialne 2021-08-15

1.W dzisiejszą Niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. W czasie każdej Mszy św. błogosławimy zioła i kwiaty.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na renowację ołtarzy.
3.Za tydzień pielgrzymka kobiet i niewiast do Piekar Śląskich. W zakrystii można zapisać się na autobus. Wyjazd o godz. 7:00, powrót ok. godz. 15:00.
4.W najbliższy piątek Droga Krzyżowa na Grzybówkę. Tradycyjnie zaczynamy o 15:00 przy kaplicy św. Jana Nepomucena.
5.Serdeczne podziękowania Państwu Lidii i Krystianowi Fojcik za ufundowanie generalnego remontu publicznych toalet przy kościele.
6.Informujemy że grób śp. Jana Rogowicza został wpisany przez IPN jako grób weterana.
7.We wtorek przypada uroczystość św. Jacka głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Komisji Edukacji Narodowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Jarzębinowej i Dożynkowej.