Ogłoszenia parafialne 2021-05-30

1.Dziś obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.
2.Dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej. Polecajmy Pątników w naszych modlitwach.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na wkład ceramiczny do komina w kościele.
4.W czwartek obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie po Mszy o godzinie 8:30 wyruszamy procesją Teoforyczną aby złożyć publiczne świadectwo wiary. W związku z brakiem możliwości zachowania odpowiedniego dystansu społecznego na procesji obowiązuje całkowite zakrycie ust i nosa.
5.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek adorację prowadzi ERD.
6.Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i MGN.
7.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gierymskiego za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Skowronków. Sprzątanie w poniedziałek o godzinie 16:00 oraz w sobotę po porannej Mszy Świętej.