Ogłoszenia parafialne 2021-05-16

1.Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwa Majowe 30 min przed Mszami wieczornymi.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
4.W środę 19 maja rocznicę urodzin obchodzi ks. Abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
5.Przed cały tydzień do 23 maja zapisujemy chętnych na pielgrzymkę mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Osoby, które zostaną zapisane otrzymają opaskę na rękę, która umożliwia wejście na wzgórze Piekarskie. Wyjazd 30 maja o godzinie 7:00 autokarem z parkingu przy kościele.
6.W tym roku trasa procesji Bożego Ciała będzie przebiegać od kościoła w stronę Grabownii, ulicą Dożynkową do ulicy Gliwickiej w kierunku skrzyżowania, ulicą KEN do kościoła.
7.Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem. Sprzątanie w poniedziałek o godzinie 16:00 oraz w sobotę po porannej mszy.