Ogłoszenia parafialne 2021-02-07

1.Dziś przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.W czwartek (wsp. NMP z Lourdes), obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W Katowickiej katedrze Ks. Abp. Wiktor Skworc odprawi Mszę Święto za wszystkie osoby chore oraz całą służbę zdrowia. Transmisja Mszy za pośrednictwem radia eM lub przez internet.
4.Za tydzień kolekta specjalna na remont kościoła. Obecnie gromadzimy środki na renowację ołtarzy bocznych, konfesjonałów oraz bocznych ławek
5.Dziękujemy wszystkim parafianom za wspólną Modlitwę oraz ofiarność.
6.Transmisja Mszy w każdą Niedzielę o godzinie 11:00 oraz codziennie transmisja Różańca o godzinie 20:30.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej (Gość Niedzielny oraz Różaniec). Z okazji trwającego Roku św. Józefa redakcja Gościa Niedzielnego przygotuje specjalne wydanie „Gość Niedzielny Extra”, które będzie w całości poświęcone św. Józefowi opiekunowi Świętej Rodziny. Do kupienia w zakrystii w Niedzielę 14 marca w cenie 9 zł.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy KEN za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulicy Jarzębinowej i Dożynkowej. Sprzątanie odbywa się codziennie o godzinie 16:00.