Ogłoszenia parafialne 2021-01-31

1.Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
2.We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy w całym kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na zakony Kontemplacyjne
3.Poświęcenie świec i medalików dla dzieci komunijnych:
a) Niedziela 31.01 o godzinie 14:00 (klasa 3a)
b) Wtorek 02.02 o godzinie 17:00 (klasa 3b)
c) Niedziela 07.02 o godzinie 14:00 (dzieci wczesnokomunijne)
4.W środę wspomnienie Św. Błażeja Bp. i męcz. Udzielać będziemy specjalnego Błogosławieństwa.
5.W piątek wspomnienie Św. Agaty, dz. i męcz. W tym dniu Błogosławić będziemy chleb i wodę.
6.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi oraz związane z tymi dniami Nabożeństwa o stałych porach.
7.Obchód chorych tylko na wyraźne życzenie rodziny.
8.Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Golejowa i Grabowni za wspólną modlitwę na Mszach Kolędowych, za wszelkie dary składane z tej okazji, które przeznaczamy w całości na remont kościoła. Posiadamy całą kwotę na malowanie kościoła. Dziękujemy fundatorom wszystkich stacji Drogi Krzyżowej, które w najbliższym czasie będą odnawiane. Planujemy wycenę oraz odnowienie ołtarzy oraz konfesjonałów. Za modlitwę i ofiarność serdeczne Bóg Zapłać.
9.W środę 3 lutego na probostwie odbędzie się przymiarka strojów I Komunijnych:
a) Dzieci wczesnokomunijne o godzinie 17:00
b) Dzieci klasy 3a o godzinie 17:40
c) Dzieci klasy 3b o godzinie 18:20
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny oraz MGN.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Północnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Komisji Edukacji Narodowej. Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.