Ogłoszenia parafialne 2020-12-06

1.Dziś przeżywamy II Niedzielę Adwentu, o godzinie 16:00 Nieszpory.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup opału.
3.W dzisiejszą Niedzielę jest przeprowadzana zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi Na Wschodzie.
4.Obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w Niedzielnej Mszy Świętej do odwołania.
5.W związku z ograniczoną ilością osób przebywających na Mszy prowadzimy transmisję Sumy Niedzielnej o godzinie 11:00. Pierwszeństwo na Mszy mają osoby związane z zamówioną intencją.
6.Wtorek 8 Grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu zawierzymy naszą parafię Niepokalanemu Sercu NMP.
7.Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się w najbliższe dwa piątki od godziny 19:00 do godziny 21:00 oraz w najbliższe dwie soboty od godziny 16:00 do godziny 18:00 na probostwie. Pragniemy poinformować, że dwie Panie z naszej parafii p. Joanna Paprotny oraz Aleksandra Niewelt ukończyły Studium Dla Doradców Życia Rodzinnego. Otrzymały też misję kanoniczną do prowadzenia nauk przedmałżeńskich oraz Poradni Życia Rodzinnego.
8.Z okazji minionego Święta Ku Czci Św. Tarsyciusza wszystkim Ministrantom i ich rodziną składamy najserdeczniejsze życzenia opieki Patrona i wszelkich Łask Bożych.
9.Transmisja Rorat z naszej parafii od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 (w czwartek o godzinie 17:00)
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny, MGN i Różaniec. W zakrystii do nabycia również małe świece caritas w cenie 5 zł oraz opłatki.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Skowronków za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy). Sprzątanie codziennie od godziny 16:00.