Ogłoszenia parafialne 2020-03-29

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Od dziś rozpoczynamy II część okresu Wielkiego Postu, mającą charakter Pasyjny.
2.Msze Święte rozporządzeniem Ks. Abp odbywają się bez udziału wiernych, więcej informacji na temat całej posługi duszpasterskiej i liturgicznej znajdą Państwo na stronie parafii oraz stronie Archidiecezji. Prosimy o pozostanie w domu i zachowanie ostrożności.
3.Intencje Mszalne są odprawiane zgodnie z porządkiem, prosimy o duchową łączność.
4.Wstrzymano dystrybucję Gościa Niedzielnego przez Parafie, Gościa Niedzielnego można nabyć w placówkach handlowych z prasą.
5.Dziękujemy za wspólną modlitwę za pośrednictwem środków masowego przekazu. Msze Niedzielne o godzinie 11:00 oraz Triduum Paschalne będą transmitowane przez internet na stronie parafialnej i facebooku. Działamy na rzecz poszerzenia transmisji Mszy Świętych z kościoła naszej parafii.
6.Wszystkie ofiary można składać przelewem. Numer Konta Bankowego : 36 1240 4357 1111 0000 5320 8215
7.Podajemy numer kontaktowy na probostwo : 32 42 46 360