Ogłoszenia parafialne 2020-02-09

1.Dziś przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji – utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych.
3.We wtorek obchodzimy wsp. NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego W naszej parafii z osobami chorymi i wiekiem osłabionymi spotkamy się w sobotę 29.02 na rozpoczęcie rekolekcji parafialnych.
4.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00. Oprawą liturgiczną zajmą się uczniowie klas 5. Po Mszy Świętej spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców w kościele. Spotkanie ERM w czwartek 16:15 w salkach.
5.Chór „Nadzieja” ma swoje spotkanie w sobotę 15.02 o godzinie 11:00 w salce.
6.Za tydzień miesięczna kolekta na remont kościoła.
7.Zachęcamy do odbycia rekolekcji w naszych domach rekolekcyjnych :
a) Brenna
b) Kokoszyce
c) Panewniki
d) Koniaków
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ul. Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy) za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców Poloczka (parzyste, od kaplicy do p. Reclik)