Ogłoszenia parafialne 2019-09-08

1.Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teol. UŚL.
2.Za tydzień kolekta specjalna na remont Kościoła.
3. Od poniedziałku zapisy Mszy Św. Jubileuszowych i Urodzinowych. Poniedziałek i Wtorek 1,5 h przed poranną i wieczorną Mszą Świętą w salkach parafialnych.
Od środy do końca tygodnia zapisy w zakrystii przed i po Mszach Świętych.
4.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00.
5.W piątek po wieczornej Mszy Św. O godzinie 19:00 na probostwie wręczenie dyplomów ukończenia studium przedmałżeńskiego.
6.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 23 września o godzinie 19:00 na probostwie.
7.W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nasza Parafia uczestniczy w akcji Polska pod Krzyżem. O 15:00 Koronka, Msza Św. I Różaniec pod Krzyżem Misyjnym.
8. Nauki przedmałżeńskie w nadchodzące dwie soboty tj. 14 i 21 września od 16:00 do 18:00 w salkach parafialnych.
9.Zachęcamy do nabycia Prasy Katolickiej : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Różaniec.
10.Dziękujemy mieszkańcom ul. Magnolii za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Poloczka (nieparzyste, od p. Gilner do Szałasu).