Ogłoszenia parafialne 2019-09-01

1. Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji
2. Od dzisiejszej Niedzieli wracamy do zwyczajnego porządku nabożeństw.
3. Plan rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 02.09.2019r:
a) 8:30-Klasy od 4-8 mają rozpoczęcie w szkole
b) 9:00-Msza inauguracyjna nowy rok szkolny
c)Po mszy świętej rozpoczęcie roku szkolnego dla klas od 1-3.
Na mszę świętą pierwszoklasiści przynoszą tornistry i przybory
szkolne do poświęcenia.
4. Dziś dzień skupienia dla narzeczonych w parafii MB Bol. w Rybniku początek godz. 13:30. 14 i 21 września w godz. od 16-18 nauki przedmałżeńskie w naszej parafii.
5. Dziś dzień wspólnoty Ruchu Światło Życie w Katedrze, a w sobotę dzień modlitw o uświęcenie duchowieństwa.
6. W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota
a) 1 Czwartek- po porannej mszy świętej nabożeństwo o powołania
Na godz. 16:00 zapraszamy dzieci na spowiedź
b) 1 Piątek – po porannej mszy świętej nabożeństwo do NSPJ. W tym dniu odwiedzimy również chorych. Od godz 17:00 okazja do spowiedzi. Młodzież ma okazję skorzystania sakramentu pokuty przed mszą o godz. 19:00. Klasa 8 mszą młodzieżową rozpoczyna przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7.W przyszłą Niedzielę o godz 11:00 Msza święta tzw. Żniwne jako dziękczynienie za plony pól, sadów i ogrodów.
8.Dziękujemy mieszkańcom ul. ul. Poloczka (numery nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner). za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców Magnolii
9.Do nabycia prasa katolicka m.in. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.