Ogłoszenia parafialne 2019-06-02

1.Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Archidiecezję.
3.Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
4.Młodzież, która przystąpiła do Bierzmowania ma możliwość zakupić płytkę z tego wydarzenia w cenie 5 zł. Zapisy w zakrystii.
5.W Niedzielę 9 czerwca pielgrzymka dzieci Komunijnych do Katedry początek godzina 13:30. Chętnych prosimy o kontakt z Proboszczem.
6.W dniu 09.06.2019 o godzinie 12.30 wyruszy sprzed kościoła Ojców Misjonarzy pw. Królowej Apostołów ulicami miasta Rybnika „Marsz dla Życia i Rodziny”. Przedtem o godzinie 11.30 w tej intencji odprawiona zostanie Msza Św. w kościele Ojców Misjonarzy w Rybniku. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym przed bazyliką Św. Antoniego w Rybniku. Podczas Marszu można będzie podpisać się pod Apelem do władz samorządowych Rybnika o podjęcie działań chroniących dzieci i rodziny.
7.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, po mszy porannej nabożeństwo o powołania. O godzinie 16:00 spowiedź dla dzieci z racji nowego miesiąca a o godzinie 17:00 Msza Szkola. Oprawę Mszy przygotowuje klasa 6.
8.W pierwszy piątek miesiąca po porannej Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ. W tym dniu odbędzie się również obchód chorych.
9.W przyszłą sobotę tj. 8 czerwca o godzinie 9:00 zapraszamy rodziców wraz z ministrantami na zbiórkę w salkach parafialnych.
10.Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Różaniec.
11.Dziękujemy mieszkańcom ul.Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul.Wieżowej