Ogłoszenia parafialne 2019-03-24

1.W dniu dzisiejszym miesięczna kolekta na remont kościoła.
2.Nabożeństwa Wielkopostne :
a) Gorzkie Żale Niedziela 15:45
b) Drogi Krzyżowe: Piątek 17:15 i o 19:00 dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i wszystkich chętnych ;
Dzieci sobota 10:00
3.W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to dzień Świętości Życia. Msze Św. O 7:00, 16:00 i 18:00
4.We wtorek o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie wszystkich chętnych do zaangażowania się w oprawę Wielkiego Tygodnia.
5.W czwartek Msza szkolna, którą przygotują uczniowie klasy 7.
6.W piątek po drodze krzyżowej dla młodzieży spotkanie na probostwie młodzieży chcącej przygotować przedstawienie misterium Męki Pańskiej.
7.Rekolekcje parafialne i szkolne odbędą się w dniach 4,5,6 kwietnia.
Rekolekcjonistą będzie ks. proboszcz Mirosław Gierga z Damalżic w Czechach.
8.Pierwsza spowiedź dzieci komunijnych odbędzie się w Wielki Wtorek o godzinie 16:30.
9.Do nabycia paschaliki Wielkanocne w cenie 6 zł.
10.Podziękowanie Państwu Słowik za ufundowanie gablotki na zewnątrz kościoła.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
12.Dziękujemy mieszkańcom ul. Wypoczynkowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Północnej