Ogłoszenia parafialne 2019-03-17

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny „Ad Gentes”
2.Gorzkie Żale o godzinie 15:45. Droga krzyżowa w piątek o godzinie 17:15. Droga krzyżowa młodzieżowa w piątek na Grzybówkę o godzinie 19:00 początek przy kaplicy. Prosimy o zabranie ze sobą latarek lampionów czy pochodni.
Droga krzyżowa dla dzieci sobota godzina 10:00.
W piątek o godzinie 17:00 czytanie wypominek za zmarłych polecanych przy drodze krzyżowej.
3.W czwartek Msza szkolna o godzinie 17:00 oprawę liturgiczną przygotowują uczniowie klas 6.
4.Podziękowania za usuwanie zniszczeń w czasie wichury:
a) Strażakom z Golejowa za dwukrotną interwencję w nocy i rano.
b) Panu Romanowi Groborz za wywiezienie połamanych gałęzi i pni drzew.
c) Panu Andrzejowi Jeziornemu za usunięcie korzeni po złamanych drzewach.
d) Panu Robertowi Kawulak i jego firmie R-Dach za uzupełnienie wyrwanych i połamanych dachówek z dachu kościoła
e) Panu Krystianowi Gilner za prostowanie przęsła i inne prace ślusarskie przy parafii.
5.Kolejna edycja akcji „ Oczyść dom i świat z elektrośmieci” Zbiórka odpadów tradycyjnie na placu przed garażami. Zakończenie akcji 2 kwietnia o godzinie 16:00.
6.Bezpłatne badanie słuchu w naszym ośrodku 25 marca o godzinie 10:00.
7.Do nabycia paschaliki Wielkanocne w cenie 6 zł.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ul. Magnolii prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców Wypoczynkowej.