Ogłoszenia parafialne 2018-09-23

1.Nieszpory niedzielne o godz.16:00.
2.Dziś ostatnia kolekta na rozbudowę nowej części cmentarza.
3.Spotkania młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania 26.X o 17:00. Poniedziałek godz.19:00 grupa P. Olesińskiej; wtorek godz.19:00 grupa P. Piecha; środa godz.19:00 grupa P. Wojciechowskiego; czwartek godz.19:00 grupa Ks. Proboszcza. Młodzież przynosi ze sobą długopis koloru niebieskiego i czerwonego.
4.W czwartek o godz.17:00 Msza św. szkolna. Od godz.16:30 okazja do spowiedzi uczniów klas VI, którzy zajmą się oprawą liturgiczną. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa. O godz.16:15 w salkach parafialnych spotkanie REM.
5.W piątek 28.IX jak co roku nasza parafia uczestniczy w akcji „Koronka na Ulicach Miast Świata”. Miejsca zgromadzeń o godz.15:00, skrzyżowanie ul. Gliwickiej i KEN (koło opon); przy przystanku na ul. Gliwickiej „na Górce” i przy kaplicy na Grabowni.
6.W piątek o godz.19:00 spotkanie Kręgu Biblijnego na probostwie. Wszystkich chętnych do spotkania ze Słowem Bożym zapraszamy.
7.Od poniedziałku 24.IX w salkach przed i po Mszach św. możliwość zapisów int. Mszalnych za zmarłych.
8.Zbliża się miesiąc październik prosimy poszczególne róże różańcowe o prowadzenie tej modlitwy, prócz czwartku, soboty i niedzieli.
9.Próby Chóru: "Zorza" wtorek o godz.19:15. W sobotę 29.IX chórzyści obu chórów wyjeżdżają na pielgrzymkę do Rychwałdu.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Magnolii. Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul. Wypoczynkowej.
11.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" i „Mały Gość Niedzielny”.