Ogłoszenia parafialne 2018-09-16

1.Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚl.
3.W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz.16:30, zostanie odprawiona na Grzybówce w związku z obchodem 20-lecia odnowienia i poświęcenia Kalwiarii. Po Mszy św o godz.11:00 poświęcenie nagrobka upamiętniającego Jana i Brygidę Rogowicz. O Godz. 15:00 rozpoczęcie drogi krzyżowej od kaplicy Jana Nepomucena, w trakcie procesji poświęcenie odnowionej i uzupełnionej tablicy ku czci śp. Teodora Miery. Po Mszy św. na Grzybówce poświęcenie nowego obiektu chaty rekreacyjnej.
4.W piątek nie ma drogi krzyżowej na Grzybówce.
5.W czwartek po Mszy św. szkolnej zebranie rodziców których dzieci przystąpią do pierwszej i wczesnej Komunii Św. w maju 2019r.
6.W czwartek o godz.16:15 spotkanie dzieci z REM.
7.Próby Chórów: "Zorza" wtorek o godz.18:45, "Nadzieja" sobota o godz.12:00.
8.W sobotę 22.09 Archidiecezjalne Święto Bierzmowanych w katedrze.
9.W przyszłą niedzielę ostania kolekta na budowę nowej części cmentarza.
10.W tygodniu dalszy ciąg zapisów Mszy św. jubileuszowych.
11."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Poloczka (nieparzyste, od p. 45 do 3). Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul. Magnolii.
12.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".