Ogłoszenia parafialne 2018-09-02

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Po Mszach św. zbiórka w ramach akcji "Rodzina-Rodzinie".
2.Nieszpory niedzielne o godz.16:00.
3.W poniedziałek 3.IX o godz.9:00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.
4.W najbliższy poniedziałek o godz.19:00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
5.W pierwszy czwartek miesiąca: po porannej Mszy nabożeństwo o powołania, a na godz.17:00 zapraszamy na dzień wspólnoty wszystkie grupy, organizacje, stowarzyszenia działające przy parafii. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich liderów tych wspólnot, służbę kościelną na spotkanie organizacyjne. O godz.16:00 okazja do spowiedzi dla dzieci.
6.W pierwszy piątek miesiąca: po porannej Mszy św. nabożeństwo do NSPJ. W tym dniu obchód chorych. Od godz.17:00 okazja do spowiedzi, a o godz.19:00 Msza młodzieżowa, wcześniej okazja do spowiedzi. Młodzież która przyjmnie bierzmowanie 26.X przychodzi obowiązkowo.
7.W sobotę po porannej Mszy św. odmawiamy różaniec.
8.W dniu dzisiejszym o 13:30 dzień skupienia dla narzeczonych w parafii MB Bolesnej w Rybniku; a 8.IX i 15.IX nauki przedmałżeńskie w naszej parafii od godz.16:00-18:00.
9.Poraz kolejny dziękujemy panom kościelnym za prace porządkowe wewnątrz kościoła w pomieszczeniach nad zakrystiami oraz w wieży kościoła.
10.Już dzisiaj informujemy że obchody 20-lecia odnowienia i poświęcenia kalwarii golejowskiej na Grzybówce odbędą się 16.IX. Wstępny plan przewiduje drogę krzyżową o godz.15:00 a później Msza św. w amfiteatrze na Grzybówce. Mszy św. o godz.16:30 nie będzie w kościele.
11."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu) Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Poloczka (nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner).
12.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny", "Mały Gość Niedzielny" i "Różaniec".