Ogłoszenia parafialne 2018-08-26

1.W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Na nieszpory zaprasza nas parafia w Ochojcu o godz.15:30.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na położenie kostki na cmentarzu.
3.W tym tygodniu wykonano następujące prace przy kościele:
a) Pomalowano i uzupełniono niektóre elementy w dwóch dużych oknach w dachu kościoła. Całość wykonali panowie Bronisław Piecha i Eugeniusz Brzoza.
b) Wymieniono dwa reflektory w iluminacji kościoła oraz dołożono nowy punkt oświetlenia kościoła w ten sposób kościoł jest ze wszystkich stron oświetlony.
4.Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w poniedziałek 27.08 o godz.16:00 w salkach a 18:00 Msza w int. Solenizantów sierpnia.
5.W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Archidiecezję a po Mszach zbiórka środków na pokrycie patronatu nad rodziną w Syrii.
6.Na 16.IX zaplanowano obchody 20 rocznicy odniowienia i poświęcenia kalwarii golejowskiej na Grzybówce.
7.02.IX o godz.13:30 dzień skupienia dla narzeczonych w parafii MB Bolesnej w Rybniku. Nauki przedślubne w naszej parafii 8 i 15.IX od 16:00-18:00 w salce prafianej.
8.Powakacyjnie spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek 03.IX o godz.19:00 na probostwie.
9.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, różaniec po Mszy o godz.8:00.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Poloczka (parzyste, od kaplicy do p. Reclik) Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu)
11.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny"