Ogłoszenia parafialne 2018-05-20

1.Obchodzimy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Św.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace przy cmentarzu.
3.W poniedziałek w święto NMP Matki Kościoła obchodzimy odpust w kaplicy św. Jana Nepomucena. O godz.16:00 Msza św. w int. Mieszkańców dzielnicy Golejów o zdrowie, pomyślność, dobrobyt, opiekę św. Jana Nepomucena i Błogosławieństwo Boże. Intencje zamówili Radny Miasta Rybnika Ginter Zaik i Rada Dzielnicy Golejów. Po Mszy nabożeństwo majowe.
4.Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły roku liturgicznego.
5.W czwartek św. Jezusa Chrystusa Najwyższego I Wiecznego Kapłana. Dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6.W przyszłą niedzielę 27.V pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl. Twają zapisy na autobusy w zakrystii. Wyjazd o godz.7:00.
7.Spotkanie Rady Parafialnej w piątek 25.V o godz.19:00 na probostwie.
8."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Wiślanej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul. Pszennej.
9.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".
10.Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do przeżycia I Komunii Św. w naszej parafii: rodzicom dzieci komunijnych, służbie kościelnej, matką klas 1a i 1b za przyozdobienie ławek.
11.Wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia mojego srebrnego jubileuszu kapłaństwa pragnę gorąco i serdecznie podziękować. Za wszystkie modlitwy, życzenia, kwiaty, prezenty, ofiary, za niezwykłą życzliwość i serdeczność szczere "Bóg zapłać".