Ogłoszenia parafialne 2018-04-29

1.Dziś obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace przy cmentarzu i kaplicy cmentarnej.
3.Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17:30 a w niedziele i święta na godz.16:00.
4.Nabożeństwa majowe na Grabowii odbywać się będą w tygodniu o godz.17:00 zaś w niedzielę i święta o godz.16:00.
5.W piątek 04.V o godz.18:00 Msza św. dzięk-bł. w int. Ks. dr Jana Grzegorzka z ok. 45r. święceń kapłańskich.
6.W tym tygodniu przeżywamy 1czw. 1.pt. 1.sob miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św., w piątek od 17:00 do 18:00.
7.Obchód chorych w piątek po porannej Mszy św.
8.W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. według porządku niedzielnego.O godz. 9:00 Msza św. za strażaków i ich rodziny zaś o godz.11:00 Msza za Ojczyznę oraz uroczyste poświęcenie sztandaru ufundowanego przez Róże Różańcowe.
9."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Morwowej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom).
10.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" i "Mały Gość Niedzielny" z laurką z ok. Dnia Matki.
11.Nabożeństwa:
a) Poniedziałek- 17:30 nowenna do MBNP.
b) Piątek- po porannej Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
c) Sobota- po porannej Mszy św. różaniec.