Ogłoszenia parafialne 2018-04-22

1.Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
2.Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace przy cmentarzu i kaplicy cmentarnej.
3.W środę przypada święto św. Marka Ewangelisty. W tym dniu modlitwy o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ludzkiej pracy.
4.W czwartek oprawę Mszy św. szkolnej o godz.17:00 przygotują uczniowe klasy 5a i 5b.
5.Próby chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
6."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Jarzębinowej i Dożynkowej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul. Morwowej.
7.Do nabycia najnowyszy numer "Gościa Niedzielnego".
8.TPS czyli Towarzystwo Przyjaciół Seminarium prosi o potwierdzenie akcesu członkowstwa w tym gremium. Kontakt w zakrystii.
9.Obchody liturgiczne tygodnia:
a) Poniedziałek uroczystość św. Wojciecha Bp i męcz.
b) Środa święto św. Marka Ewangelisty.
c) Sobota wsp. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezb.
10.Nabożeństwa w tygodniu:
a) Poniedziałek nowenna do MBNP o godz. 17:30.
b) Środa modlitwy o urodzaje.
c) Czwartek koronka o godz. 6:45.
d) Sobota różaniec po porannej Mszy św.