Ogłoszenia parafialne 2018-04-08

1.Dziś w 2 Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji, a przed Kościołem zbiórka na akcje "Śląskie-Dzieciom Aleppo".
3.W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień modlitw za dzieci poczęte a nienarodzone. O godz. 17:30 nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu.
4.W poniedziałek o godz.19:00 na probostwie studium przedmałżeńskie dla rocznika 1999r.
5.W czwartek na Mszy szkolnej oprawę liturgiczną przygotuje klasa 4b, a po niej systematycznie kolejne klasy.
6. "Bóg Zapłać" Panu Grzegorzowi Gabriel za prace przy sieci wodociągowej.
7.Kolejny dzień otwarty ZS Urszulańskich w Rybniku dla kandydatów do liceum odbędzie się 13.IV od 10:00-14:00
8. W środę 11.IV o godz.18:45 odbędzie się spotkanie zelatorów Róż Różańcowych. Zebranie będzie dotyczyło spraw organizacyjnych i przygotowania do poświęcenia sztandaru. Obecność obowiązkowa.
9.Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Frycza-Modrzewskiego w Rybnikuzaprasza na Dzień Otwarty szkoły w sobotę 14 kwietnia w godz.9.00-13.00. W programie: zajęcia otwarte, koncerty, wystawy pracuczniów, poczęstunek dla gości. Szczegóły na stronie internetowejszkoły.
10.Próby Chórów o stałych porach.
11."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Północnej. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul. KEN.