Ogłoszenia parafialne 2018-03-11

1.Dzisiejsza niedziela zwana jest w liturgii Kościoła Niedzielą Radości (Laetere).
2.Kolekta w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na zakup opału.
3.W dzisiejszą niedziele w Archikatedrze pw. Chrystusa Króla w Katowicach o godz. 14:00 czterech mężczyzn z naszej parafii zostanie ustanowionych Nadzwyczajnymi Szafarzami Komunii Św.
4.We wtorek obchodzimy rocznicę wyboru pap. Franciszka na Stolicę Piotrową.
5.W piątek 23.03 o godz. 19:00 na prob. spotkanie Zespołu Liturgicznego w ramach kręgu biblijnego. Wszystkie osoby chętne do ubogacenia oprawy liturgicznej Wielkiego Tygodnia proszone są o przyjście.
6.REM powraca do pierwotnego czasu spotkań tzn. w czwartki o godz.16:15.
7.Wyjazd młodzieży, która się zapisała na dni skupienia w ramach przygotowań do bierzmowania do Wisły "Idylli" piątek o godz. 16:00 z parkingu.
8.Planowane prace na zbliżającą sie wiosne:a) Ogrodzenie nowej części cmentarza i budowa chodników. b) Odwodnienie kaplicy cmentarnej.
9.Próby chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.ul.Poloczka (nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner). Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Poloczka (nieparzyste, od P. Gilnej do szałasu) numery od 45 do 3.
11.Zapraszamy do nabycia paschalików wielkanocnych w cenie 6zł.
12.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" "Mały Gość Niedzielny" "Misyjne Drogi".
13.Nabożeństwa: Droga Krzyżowa piątek 17:15 i 19:00; sobota godz.10:00. Gorzkie Żale niedziela 15:45.