Ogłoszenia parafialne 2018-03-04

1.Witamy w naszej parafii ks. dk. który wygłosi do nas homilię i zbierze kolektę na budowę domu rekolekcyjno-pielgrzymkowego "Nazaret" przy sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śl.
2.Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na zakup opału.
3.Zapraszamy na nabożeństwa Wielkopostne: -Niedziela godz.15:45 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. -Piątek godz.17:15 droga krzyżowa ogólna, 19:00 młodzieżowa. -Sobota godz.10:00 droga krzyżowa dla dzieci.
4.Z tyłu kościoła na stoliku zostały wyłożone kartki z numerem konta caritas archidiecezji katowickiej na akcję "Śląskie Dzieciom z Aleppo"
5.Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii w kolejne soboty marca 10.III i 17.III w naszych salkach od godz. 16:00 do 18:00.
6.W dzisiejszą niedzielę dzień skupienia dla narzeczonych w parafii Matki Bożej Bolesnej w Rybniku początek o godz. 13:30.
7.Próby chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
8.We wtorek o godz.17:30 w salce spotkanie dzieci wczesnokomunijnych. W czwartek po Mszy św. szkolnej spotkanie wszystkich dzieci i rodziców dzieci Komunijnych w kościele.
9.W czwartek po Mszy św. szkolnej spotkanie rodziców grupy ERM w salce parafianej.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu). Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Poloczka (nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner).
11.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny", "Mały Gość Niedzielny" i "Różaniec".