Ogłoszenia parafialne 2018-02-04

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
2.Zapraszamy dziś na nieszpory o godz.16:00
3.W poniedziałek wsp. św. Agaty dz. i męcz. Błogosławimy chleb, który ma nas chronić od ognia i innych niebezpieczeństw.
4.W ciągu tygodnia zapraszamy na nabożeństwa: -Poniedziałek 17:30 nowenna do MBNP. -Piątek 17:15 adoracja Najświętszego Sakramentu. -Sobota po porannej Mszy św. odmawiamy różaniec.
5.Zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Miejsce składowania plac plebanii pod murem przy pierwszym garażu. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do szpitala Wybrzeże Kości Słoniowej w Afryce.
6.Siostry Urszulanki z Rybnika zapraszają na dzień otwarty Szkoły dla kandydatów do klas 1. Termin 17.02.2018r. tj. sobotę godz.10:00. Szczegóły w gablotce.
7.Próba chóru po feriach 13.II o godz.19:30.
8."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Gierymskiego. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul. Skowronków.
9.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej"Gość Niedzielny" i "Mały Gość Niedzielny" i "Różańca"