Ogłoszenia parafialne 2018-01-28

1.W dzisiejszą niedzielę będziemy przeżywali coroczne wydarzenie muzyczno-chóralne pt. "Pożegnanie Żłóbka" zapraszamy na godz. 15:30.
2.W tym tygodniu przeżywać będziemy 1cz. 1.pt i 1.sob miesiąca. W czwartek po Mszy o godz. 8:00 nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyje. W piątek po porannej Mszy św. nabożeństwo ku czci NSPJ. W sobotę po porannej Mszy św. odmawiamy różaniec. Okazja do spowiedzi pół godz. przed każdą Mszą św. Dzieci zapraszamy w czwartek o godz.16:30.
3.Obchód chorych w piątek po porannej Mszy św.
4.W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz.7,16 i 18. jest to dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta przeznaczona będzie na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.O godz.16:00 poświęcimy świece dzieciom które przystąpią do 1 Komunii św.
5.Próba chóru po feriach 13.II o godz.19:30.
6.Wszystkim parafianom składamy serdeczne "Bóg zapłać" za otwarte drzwi, serca w czasie kolędy oraz za wszystkie złożone ofiary.
7."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Turystycznej i Za Wiaduktem. Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Gierymskiego.
8.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej"Gość Niedzielny" i "Mały Gość Niedzielny".