Apel o pomoc dla rodaków z kresów wschodnich żyjących w rejonie Lwowa na Ukrainie

Podobnie jak to robiliśmy wielokrotnie z ogromnym Państwa wsparciem ponownie organizujemy zbiórkę darów: żywności trwałej, środków ochrony czystości, artykuły szkolnych. Z powodów ograniczeń z przewozem przez granicę  nie zbieramy odzieży. Wyjątkiem jest obuwie ciepłe, szczególnie dla dzieci oraz odzież dziecięca. Wszystkie zebrane dary, poprzez księży misjonarzy salezjańskich, którzy o tę pomoc proszą i apelują zostaną przekazane najbardziej potrzebującym: starszym, chorym, najuboższym rodzinom, które jeżeli posiadają jakikolwiek dochód to często niewystarczającą na zakup nawet podstawowych  artykułów spożywczych. Nie mówiąc o innych jak lekarstwa, odzież, opał itp. Dary można nabywać w naszym sklepie w cenach bardzo niskich (tylko do tej akcji) jak również zakupione gdzie indziej.

Prosimy o konserwy, mąki, kasze, ryż, makarony, oleje, pasty do zębów, szampony, proszki do prania, mydło itp oraz słodycze dla dzieci. W akcję pomocy po raz kolejny przyłączył się Ochojec, gdzie już zebrano dary oraz Wilcza gdzie dary będą zbierane do 10 go listopada. Dary prosimy przynosić w dniach od 8 – 10 go listopada. W imieniu misjonarzy salezjańskich z księdzem Piotrem Smołką na cze,e dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc najbardziej potrzebującym

Właściciele sklepu TO TU z rodziną.