Ogłoszenia parafialne 2024-09-01

1.Dziś Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie.
2.Od dzisiejszej Niedzieli przywracamy standardowy porządek Mszy Świętych i Nabożeństw.
3.W poniedziałek o godzinie 9:00 Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas I. Okazja do spowiedzi dla dzieci między Mszami w Niedzielę oraz w poniedziałek od 8:30.
4.W piątek o godzinie 19:00 Msza Młodzieżowa, na którą zapraszamy młodzież pracującą studiującą oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
5.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
6.Odwiedziny chorych:
• Piątek od 8:15 Golejów
• Sobota od 9:00 Grabownia
7.W przyszłą Niedzielę Pielgrzymka do Sanktuarium NMP w Pszowie.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Morwowej.