Ogłoszenia parafialne 2024-06-23

1.Dzisiaj o godzinie 16:00 Nabożeństwo do NSPJ.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.Przed kościołem zbiórka na Centrum Caritas Pomocy Migrantom i Uchodźcom.
4.Od poniedziałku wprowadzamy wakacyjny harmonogram Mszy i Nabożeństw. W dni powszednie będzie odprawiana jedna Msza Święta, natomiast w Niedziele nie będzie Mszy o godzinie 16:30 ani nieszporów.
5.Serdeczne podziękowania dla p. Adama Klimka za wykonanie półek na prasę katolicką.
6.W Niedzielę 30 czerwca o godzinie 12:00 Msza Święta na wodzie. Szczegóły na plakacie.
7.Trwają zapisy na 79 Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
8.W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
9.Przed kościołem w godzinach od 8:00 – do 12:00 kiermasz książek. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie dla dzieci uczestniczących w Rybnickiej Pieszej Pielgrzymce w przyszłym roku.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka numery parzyste, od kaplicy do p. Reclik (Kłosek) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka (parzyste, od p. Reclik (Kłosek) do Szałasu).