Ogłoszenia parafialne 2024-04-28

1.O godzinie 16:00 Nieszpory Niedzielne.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont wejścia do kościoła.
3.Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w Niedzielę i Święta o godzinie 16:00 a w tygodniu o godzinie 17:30 oraz w czwartek po Mszy Szkolnej.
4.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
5.Ze względu na weekend majowy obchód chorych odbędzie się:
• Piątek 10.05 – Golejów od godziny 8:15
• Sobota 11.05 – Grabownia od godziny 9:00
6.W czwartek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy Niedzielny a o godzinie 11:00 Msza za Ojczyznę.
7.W zakrystii trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej, która odbędzie się w Niedzielę 26 maja.
8.Pielgrzymka do katedry dzieci komunijnych. Pielgrzymka rozpoczyna się o godz. 13.30 na parkingu kurialnym (pomiędzy budynkiem Archikatedry i Kurii Metropolitalnej), a kończy ok. 16.45.
Program spotkania:
a) „Modlitewny szlak" – na parkingu kurialnym każda grupa otrzymuje modlitewny paszport i rozpoczyna modlitewny szlak w okolicach katedry.
b) „Modlitewne gesty" – nabożeństwo mistagogiczne w katedrze;
c) „Modlitewny szczyt" – Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa;
d) „Modlitewna wspólnota" – pamiątkowe zdjęcie na schodach Archikatedry i wspólny posiłek.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu).