Ogłoszenia parafialne 2024-04-07

1.Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji
3.O godzinie 15:45 rozpoczniemy Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
4.W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte a nienarodzone.
5.Za tydzień niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną. W tym dniu będziemy obchodzić również Święto Chrztu Polski.
6.W czwartek o godzinie 17:00 Msza Szkolna, na którą zapraszamy wszystkie dzieci a w szczególności dzieci komunijne wraz z rodzicami. Po mszy krótka katecheza dla rodziców.
7.W uroczystość Zwiastowania Pańskiego w Katowickiej Katedrze o godzinie 18:00 rozpoczęcie Diecezjalnych Rekolekcji „ODDANIE33”.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulic Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wieżowej.