Ogłoszenia parafialne 2023-11-19

1.Z okazji Dni Cecyliańskich serdecznie witamy chór „Autograph”, który zaszczyci nas swoim występem podczas Sumy o godzinie 11:00.
2.Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
4.W ramach przygotowania duchowego do nadchodzącego odpustu parafialnego, w nocy z piątku na sobotę, odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
5.Z okazji odpustu zapraszamy na Sumę Odpustową o godzinie 11:00 z procesją Teoforyczną wokół kościoła. Tradycyjnie zwracamy się z prośbą o uświetnienie liturgii przez obecność pocztów sztandarowych oraz ochotników do niesienia baldachimu.
6.W zakrystii dostępne są świece wigilijne: mała – 11 zł, duża – 17 zł.
7.Redakcja Gościa Niedzielnego rozpocznie publikację dwumiesięcznika historycznego. Cena 12 zł.
8.W czwartek na Mszę Szkolną o godzinie 17:00 zapraszamy uczniów klas 4.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem.